Haber

Demet Akalın eski fotoğrafçısı Dilan Polat’ı anlattı

Günlerdir Türkiye gündemini meşgul eden sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında şarkıcı Demet Akalın’dan açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde Vergi Usul Kanunu’na muhalefet, yasa dışı bahis, resmi evrakta sahtecilik ve kara para aklama suçlarından tutuklanarak soruşturma altına alınan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın geçmişlerine ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Mütevazı bir yaşam süren ve doğum fotoğrafçısı olan Dilan Polat bir süre kadınlarla da çalıştı. Gözaltı sahnelerini programına taşıyan Demet Akalın, Dilan Polat hakkında dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Akalın, daha önce birlikte çalıştığı Dilan Polat hakkında ilk kez konuştu.

“Esra Balamir getirdi”

ünlü müzisyen, “Esra Balamir 2017 yılında Dilan Polat’ı bana getirdi. Fotoğraf çekmem için. Oğlunun fotoğraflarını çeksin diye Gülşen’e götürdüm. Sahne fotoğraflarımızı çekip eşiyle birlikte gelirdi. Dilan öyle bir kız değildi.

“Bizimle dalga geçen videolar yaptı”

Daha sonra bazı şeyleri hissettiğim için oradan uzaklaştım. Bunun parayla falan alakası yok… Hira’yla benimle dalga geçen görüntüler yaptı, benim için iş orada bitti, sayfa kapandı. Benimle barışmak istedi ama ben aynı fikirde değildim. Bir aydır dehşetle izliyorum. İnanın sabah onu böyle izleyince üzüldüm!”Belirtti:

pazarcikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu