Yaşam

Gerçek soğuk kireç tanımı, nasıl yapılır?

Sıcak yaz günlerinde soğuk, serinletici içecekler ön plana çıkıyor. Taze nane ferahlığı ve limon suyunun ferahlatıcı etkisi ile sıcak havaların en popüler soğuk içeceklerinden biridir. soğuk kireçtanımdır.

gerçek soğuk kireç Tanım, ünlü bir kahve markası tarafından duyuruldu ve tüketicileri tarafından oldukça beğenildi. çok beğenilen soğuk kireçİçecek bir süre sonra marka tarafından durduruldu.

soğuk kireçiçecek kesildiğinde ikame içecekler başka markalarla değiştirilse bile. gerçek soğuk kireç hiçbiri yerini tutmadı. Tamam, gerçek soğuk kireçİçecek nasıl yapılır?

İşte tadıyla damaklarda kalan gerçek cool lime tanımını aradık, adım adım en lezzetli ve gerçek cool lime tarifi…GERÇEK SOĞUK KİREÇ TARİFİ

Gerçek soğuk kireç tanımı için araçlar;

  • 3 bardak su
  • 2 su bardağı limon suyu, taze sıkılmış
  • ¼ fincan taze nane, ince kıyılmış
  • ¾ bardak salatalık, soyulmuş ve ince doğranmış
  • ¾ su bardağı toz şeker

Gerçek soğuk kireç nasıl tanımlanır?Aşama 1

gerçek soğuk kireç Öncelikle bir sürahiye 3 bardak su doldurun. İnce kıyılmış taze nane yapraklarını ve doğranmış salatalığı ekleyin. Ve mümkünse geceden en az 15 dakika demlenmesini sağlayın.

Adım 2

Demlenen karışımı farklı bir sürahiye süzün. Daha sonra içerisine 2 su bardağı taze sıkılmış limon suyu ve ¾ su bardağı şekeri ekleyin. İçinde şeker eriyene kadar karıştırın.

Aşama 3

gerçek soğuk kireç Tanım artık hazır. Servis yapmak için bir bardağa buz doldurun ve üzerini kapatın. gerçek soğuk kireç eklemek. Taze nane yaprakları ve limon dilimleri ile süsleyin.

Afiyet olsun!

samandagajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu